Hakkimizda

Online Tescil

Marka

Patent

Tasarım

Kalite Belgelendirme

Blog

Tasarım Tescil » Tasarım Tescili Ücretleri » Bayrampaşa Patent Bayrampaşa Patent Tasarım Tescil, Tasarım Tescili Ücretleri, Bayrampaşa Patent yurtiçi ve yurtdışı tasarım tescil başvuru ve itiraz hizmetlerini inceleyebilirsiniz.
Tasarım Tescil » Tasarım Tescili Ücretleri

Tasarım

Tasarım Tescil

Endüstri ürünleri tasarımı veya endüstriyel tasarım, seri üretim için tüketici ihtiyaç ve problemlerine yönelik, estetik, işlevsellik, ergonomi...

Tasarım Nedir » Tasarım Tescil Nedir

Ülkemizin olağanüstü zenginlikleri sürekli yeni tasarımların geliştirilmesine olanak sağlamaktadır.Bize e-posta adresimizden ulaşabilirsiniz.

Tasarım Tescili » Tasarım Tescil Başvuru

Tasarım tescil ilanına yapılan itirazlarda, Türk Patent ve Marka Kurumu' nun, tescil edilmiş bir tasarımın iptaline ilişkin itiraz işlemleri Sınai Mülkiyet Kanu

Tasarım Tescil İtiraz » Bülten Yayınına İtiraz

Herhangi bir fikri mülkiyet ofisi tarafından yapılan tasarım,marka veya patent yayınında yer alan bir görünüm,tasarımın yenilik aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Tasarım Tescilin İptali

Yurtdışı tasarım tescil başvuru şekilleri, tescil kriterleri ve tescil süreçlerini aşağıda inceleyebilirsiniz.Avrupa Topluluk Tasarım Tescil...

Yurtdışı Tasarım Tescil » Uluslararası Tasarım Tescil

Tasarım tescil sorgulama ve araştırmaları anında online buradan, Uzman görüş için ise Bayrampaşa Patent danışmanlarından ÜCRETSİZ yardım alabilirsiniz.

Tasarım Tescil Sorgulama » Tasarım Araştırma

Bayrampaşa Patent, 2019 İNDİRİMLİ Tekli Tasarım Tescil Ücretleri 420 TL, 5’li tasarım tescil fiyatları 938 TL, 10’ lu tasarım işlem maliyetleri 1.616 TL’ dir.

Tasarım Tescil Ücretleri