Hakkimizda

Online Tescil

Marka

Patent

Tasarım

Kalite Belgelendirme

Blog

Winsell Yazılım » Marka tescil referanslarımız » Bayrampaşa Patent Winsell Yazılım Marka, Patent, Tasarım tescil başvuru ve danışmanlık Etkin Patent' i tercih etti.
Winsell Yazılım » Marka tescil referanslarımız

Winsell Yazılım

Ana Kategori : Referanslar, Kategori : Marka Referans
Marka Referans Winsell Yazılım Winsell Yazılım Marka, Patent, Tasarım tescil başvuru ve danışmanlık Etkin Patent' i tercih etti.
Bayrampaşa Patent +90 212 212 35 17

Sorgulamanın nasıl yapılacağını aşağıdaki videomuzdan izleyebilirsiniz.

Winsell Yazılım Marka, Patent, Tasarım tescil başvuru ve danışmanlık Etkin Patent' i tercih etti.

Yazılım 2000 olarak biz işinize değer katmayı hedefleyen Konuk ağırlama ve Perakende sektörünün lider iş çözümleri sağlayıcısıyız.

Çözümlerimizi iki ana sektör altında topladık. Birincisi KONUK AĞIRLAMA sektörü, diğeri PERAKENDE ve TOPTAN sektörü. Her iki sektör için geliştirmiş olduğumuz yazılımlar WINCOM ticari muhasebe paketimiz ile entegre çalışmaktadır. Veri tabanı olarak MS SQL 2000-2005 server veri tabanı kullanmaktayız. Yazılımlar Win xp, Vista, Windows 7, Windows Server 2003-2008 işletim sistemleri üzerinde sorunsuz olarak çalışmaktadır.


Bizimle yapacağınız işbirliği şimdiye kadar yapmış olduğunuz en verimli yatırım olacaktır. Tam 12 yıldır iş yaşamınızı kolaylaştıracak çözümler üretiyoruz. Konusunda uzmanlaşmış kadrosu, Türkiye genelinde yaygın servis ve bayi ağı ile hizmet vermekteyiz. İşletmeniz nerede olursa olsun size en iyi hizmet ve desteği verebilecek kapasiteye sahip bir yapıdayız. Yazılımlarımız en son teknolojik alt yapıya sahip akıllı menüler sayesinde fazla eğitim gerektirmeyen bir yapıya sahiptir. Tüm yazılarımız 1 yıllık sınırsız eğitim paketi içermektedir.

Etkin Patent Olarak Verdiğimiz Hizmetler

Marka Tescil, araştırma ve sorgulama
Marka Tescil Başvuru
Marka Danışmanlığı
Marka Hukuki Danışmanlık
Marka Takip
Marka İtiraz İşlemleri

İletişim

Adres : Acıbadem Mah. Onur Sok. Çağlayan Ap. No: 4/2 KADIKOY / İSTANBUL
Tel : (0216) 325 75 17 Pbx
Faks : (0216) 340 79 97
E-mail : info@yazilim2000.com

Saygılarımızla...

ETKİN PATENT